Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.5
ReturnRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5