Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0