Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0