Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
InsomniaRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Patch AdamsRated ★ 4.0