Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0