Series
Ratings
151
SwitchedRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 1.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
LIAR GAMERated ★ 2.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 1.5
Noragami AragotoRated ★ 1.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 2.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 1.0
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 3.0