Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Strobe EdgeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0