Series
Ratings
55
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.5
Glamorous TemptationRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5