Titles you rated
The ThievesRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0