Movies
Ratings
83
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5