Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5