Series
Ratings
113
StrangerRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 2.5
- My Love PatzziRated ★ 4.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0