Series
Ratings
24
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0