Movies
Ratings
1090
Suicide SquadRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
The Great HypnotistRated ★ 2.5
Officer of the YearRated ★ 1.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
Nobody from NowhereRated ★ 3.5- Black LightningRated ★ 2.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Murder in the FirstRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 1.5