Movies
Ratings
198
Mirror MirrorRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
JoyRated ★ 2.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.0
YouthRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0