Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0