Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0