Titles you rated
- Skeletons in the ClosetRated ★ 5.0
Hardcore HenryRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Mafia Inc.Rated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Riders of JusticeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
End of WatchRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Boondock SaintsRated ★ 5.0