Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.5
Laid-Back CampRated ★ 4.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Kemono FriendsRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Mitsuboshi ColorsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
WATATEN!: an Angel Flew Down to MeRated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Paradise PDRated ★ 3.5- F Is for FamilyRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0