Series
Ratings
19
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5