Movies
Ratings
395
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Juror 8Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0