Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0