Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5