Titles you rated
Escape PlanRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 0.5
ChappieRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0