Titles you rated
GremlinsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5
Police StoryRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.5
True LiesRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 1.5
The FugitiveRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 1.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 2.5
Vantage PointRated ★ 3.5