Movies
Ratings
18
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0