Titles you rated
Me Before YouRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 3.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 2.5