Series
Ratings
184
As You Stood ByRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0