Series
Ratings
63
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0- ポケットモン スターRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0