Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5
Children...Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The ForestRated ★ 2.0