Movies
Ratings
278
The HandmaidenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
An EducationRated ★ 3.0