Series
Ratings
188
Crime SceneRated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Revenged LoveRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Till The End of The MoonRated ★ 3.5
Fangs of FortuneRated ★ 4.5
The Princess RoyalRated ★ 3.0
Too Hot to Handle: SpainRated ★ 2.0- Semantic ErrorRated ★ 2.0
- HyperventilationRated ★ 2.0
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 3.0
Love of the Divine TreeRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.5
The Best ThingRated ★ 2.5
Everyone Loves MeRated ★ 3.0
ResetRated ★ 4.0
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 5.0