Movies
Ratings
337
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 4.0