Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0