Series
Ratings
73- Ro-Kyu-Bu! SSRated ★ 2.0
- Ro-Kyu-Bu!Rated ★ 2.5
KissXsisRated ★ 2.0
Shomin SampleRated ★ 0.5- Aria the Scarlet Ammo Double ARated ★ 1.0
- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 1.5
- 푸른 저편의 포리듬Rated ★ 1.0
- Dimension WRated ★ 1.5
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 2.0
Eromanga SenseiRated ★ 1.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 2.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 1.0
NisekoiRated ★ 2.5
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 2.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 2.0
Non Non BiyoriRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
LazarusRated ★ 3.5