Series
Ratings
33- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5