Movies
Ratings
205
HerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
UnbowedRated ★ 3.0