Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.0
Lifting King KongRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 5.0