Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5