Movies
Ratings
96
PushRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 0.5
John QRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0