Series
Ratings
30- FIRST CLASSRated ★ 3.5
Strawberry Night SPRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Oh My VenusRated ★ 0.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 2.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0