Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.5