Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5