Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
QuickRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0