Titles you rated
SplitRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The HuntRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5