Movies
Ratings
81
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0