Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
Fated to Love YouRated ★ 1.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0