Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 5.0
PadakRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BoatRated ★ 3.0
In BrugesRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 2.0
American History XRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0