Titles you rated
Tsuredure ChildrenRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 5.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0
Maid Sama!Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Say I Love YouRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0