Series
Ratings
94
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
REBORN!Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5